Poprawki krawieckie - skracanie i wydłużanie

Większość naszych produktów szyjemy sami, dlatego świadczymy dla naszych Klientów specjalne usługi indywidualnego dopasowania - zwłaszcza długości sukienek, spódniczek, rękawów.

Istnieje możliwość skrócenia wszystkich oferowanych przez nas produktów - bez dodatkowych dopłat - jest to opcja GRATIS, wystarczy tylko że podczas zakupów dopiszesz w uwagach informację o żądanej długości.

Klientki bardzo często zwracają uwagę na długość zarówno sukienek, jak i rękawów w żakietach czy bluzkach - wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom oferujemy za niewielką dopłatą 10 zł, możliwość uszycia dowolnej długości (o max.10 cm dłuższej od standardu w tabeli rozmiarów). Dotyczy to wyłącznie produktów, które sami szyjemy, dlatego przed zakupem prosimy o kontakt z nami w celu ustalenia czy usługa ta jest dostępna dla konkretnego produktu.

Chcielibyśmy tutaj podkreślić, że dodatkowe usługi o których mowach sprawiają, że produkt jest dopasowywany pod indywidualne potrzeby Klienta i nie podlega zwrotowi - nie ma w takiej sytuacji możliwości zwrotu lub wymiany.

W razie wątpliwości prosimy o kontakt.