Garsonki

Garsonka i kostium - różnice

Czy nie zastanawiasz się czasem czym różnią się te dwa stroje?

Garsonka ma na pewno dłuższą historię, pierwsze jej wersje to po prostu uzupełnienie eleganckiej sukni o płaszcz, dzisiejszy żakiet. Dlatego dzisiejsza garsonka to najczęściej sukienka z żakietem lub spódnica plus żakiet. Kostiumy natomiast to strój bardz...

Garsonka i kostium - różnice

Czy nie zastanawiasz się czasem czym różnią się te dwa stroje?

Garsonka ma na pewno dłuższą historię, pierwsze jej wersje to po prostu uzupełnienie eleganckiej sukni o płaszcz, dzisiejszy żakiet. Dlatego dzisiejsza garsonka to najczęściej sukienka z żakietem lub spódnica plus żakiet. Kostiumy natomiast to strój bardziej przypominający męski garnitur, czyli dłuższa marynarka plus spodnie lub elegancka spódnica.

Często kostium, czy garsonka kojarzy nam się może z biurowym dress code'm, ale coraz częściej skutecznie zastępuje sukienkę koktajlową lub wieczorową na różnego typu uroczystościach. Wynika to przede wszystkim z faktu, że marynarka lub żakiet świetnie modelują sylwetkę, tuszują ewentualne niedoskonałości figury i podkreślają elegancki charakter stroju.

W naszym sklepie eleganckie kostiumy i garsonki to nasze bestsellery, nasze produkty wyróżnia od konkurencji komfort noszenia, nowoczesny krój, modne kolory oraz szeroka rozmiarówka 36-50, dzięki której nawet Panie noszące rozmiar plus size znajdą coś dla siebie.

Zapraszamy!!!

Więcej

Garsonki Jest 5 produktów.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów